Acıbadem Kayseri Tüp Bebek Merkezi

Dr. Özge İdem Karadağ (Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı) ozge.karadag@acibadem.com.tr
Dr. Çağlar Yazıcıoğlu (Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı) caglar.yazicioglu@acibadem.com.tr
Prof. Dr. Mustafa Sofikerim (Üroloji Uzmanı) mustafa.sofikerim@acibadem.com.tr
Dr. Ünal Öztekin (Üroloji Uzmanı) unal.oztekin@acibadem.com.tr
Dr. Turgay Kara (Üroloji Uzmanı) turgay.kara@cibadem.com.tr
Tuba Tuncel Arı (Embriyolog) tuba.tuncelari@acibadem.com.tr
Sevim Buzkan (Psikolog) sevim.buzkan@acibadem.com.tr
Ceyda Ertürk (Üreme Sağlığı Teknisyeni) ceyda.erturk@acibadem.com.tr
Gülay Çeri (IVF Sorumlu Hemşiresi) gulay.yucel@acibadem.com.tr
Hatice İlbasmış (Biyolog) (Biyolog) hatice.ilbasmis@acibadem.com.tr
Duygu Akdeniz (Hemşire-Poliklinik Ekip Lideri) duygu.akdeniz@acibadem.com.tr
Nilay Deniz (IVF Hekim Asistanı) nilay.deniz@acibadem.com.tr
Betül Candan (Hasta Kabul Yetkilisi) betul.candan@acibadem.com.tr
İkbal Demirezen (Hemşire) İkbal.demirezen@acibadem.com.tr
Funda Ak (Hasta Kabul Yetkilisi) funda.ak@acibadem.com.tr
Şeyma Arslan (Hasta Danışmanı) Seyma.arslan@acibadem.com.tr
Abdullah Arslan (IVF Uzmanı) abdullah.arslan@acibadem.com.tr
Serpil Meşeci (Bakım Destek Personeli) serpil.meseci@acibadem.com.tr
Fatma Kütük (Hemşire) Fatma.kutuk@acibadem.com.tr

İLETİŞİM FORMU

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.
Kullanım koşullarını kabul ediyorum.